کد خبر : 5274

جزئیات تخلف کارکنان سازمان صمت لرستان؛

ارائه مواد پتروشیمی به کسانیکه در بازار آزاد مواد را عرضه می‌کردند

ارائه مواد پتروشیمی به کسانیکه در بازار آزاد مواد را عرضه می‌کردند

سپهرغرب، گروه خبر: معاون استاندار لرستان با اشاره به دستگیری کارکنان متخلف سازمان صمت لرستان گفت: این افراد مواد پتروشیمی را به کسانی می‌دادند که تولید نداشتند و مواد را در بازار آزاد عرضه می‌کردند.

گودرز امیری روز سه‌شنبه در سخنانی با اشاره به موضوع دستگیری چند نفر از کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان به اتهام همکاری با اخلال گران اقتصادی کشور، اظهار کرد: در این راستا از دستگاه‌های نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی تشکر می‌کنیم که این مراقبت‌های ویژه را دارند و به موقع نیز وارد می‌شوند.

وی با بیان اینکه در پی این موضوع مواد پتروشیمی در اختیار برخی از تولیدکنندگان قرار می‌گرفت که یا متناسب با مواد اولیه‌ای که دریافت کرده‌اند تولید نداشتند و یا اصلا تولید نداشتند و آن مواد را به صورت آزاد و به شکل دیگری در بازار به فروش می‌رساندند، افزود: اگر این اتفاقات درست باشد قطعا باید از طریق قضایی برخورد جدی شود، بالاخره یکی از انتظارات مسئولان در سطح ملی و استانی این بوده که تولیدکنندگان ما هم رعایت کنند، هم به میزان نیازشان مواد اولیه به خصوص موادی که مشمول یارانه و کمک دولت هستند را دریافت کنند و هم اینکه موادی را که دریافت کردند به تولید ملی برسانند.

معاون اقتصادی استانداری لرستان، بیان داشت: رونق کالای ملی جز با همت و اراده تولید کنندگان و حمایت و پشتیبانی مردم امکان پذیر نیست، بنابراین این اخلاق و فرهنگ باید حاکم شود که هر چیزی باید در جای خودش قرار گیرد و مطمئنا هم مسئولان و هم دستگاه‌های نظارتی در صورتی که موارد تخلفی ببینند برخورد می‌کنند و از حمایت مردم در برخورد با این تخلفات نیز تقدیر می‌کنیم.

امیری که در گفت و گوی خبری سخن می‌گفت، ادامه داد: انتظار ما این است که اگر مردم هم موارد مشابه این را می‌بینند، حتما اطلاع‌رسانی کنند.

 


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی