کد خبر : 5313

در چهلمین سال پیروزی انقلاب؛

دو هزار و 300 واحد مسکن روستایی در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

دو هزار و 300 واحد مسکن روستایی در لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از افتتاح دو هزار و 300 واحد مسکن روستایی در این استان، همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.

مسعود رضایی، اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز همانند دیگر دستگاه‌های اجرایی به مناسبت دهه مبارک فجر، پروژه‌هایی را برای بهره‌برداری دارد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای 69 طرح هادی با اعتبار بیش از 33 میلیارد تومان ازجمله این پروژه‌ها است که برای آن حدود 650 هزار مترمربع سطح آسفالت، جدول‌گذاری، زیرسازی، بازگشایی معابر و اصلاح شبکه انجام شده‎است.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از افتتاح دو هزار و 300 واحد مسکن روستایی در استان خبر داد و افزود: واحدها در دهه‌ فجر به بهره‌برداری خواهند رسید.

رضایی تصریح کرد: بنیاد مسکن استان با هماهنگی ادارات ثبت تاکنون نسبت به صدور 80 هزار جلد سند در روستاها و شهرهای کمتر از 25 هزار نفر اقدام کرده‎است.

وی به برخی مزیت‌های صدور اسناد روستایی اشاره و عنوان کرد: با تعیین حدود مالکیتی در روستاها، بخش عمده‌ای از دعاوی حقوقی کاهش می‌یابد، ضمن اینکه از اسناد در اختیار می‌توان در تضامین بانکی و قضائی بهره‌گیری کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر این بنیاد آمادگی دارد در روستاهای بالای 20 خانوار و شهرهای با جمعیت کمتر از 25 هزار نفر با درخواست متقاضیان نسبت به انجام نقشه‌برداری املاک و ارجاع پرونده‌ها به ادارات ثبت جهت صدور اسناد اقدام کند.

 


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی