کد خبر : 5636

امام‌جمعه ایلام تأکید کرد:

پرهیز از سیاست‌بازی‌ و بیان سخنان تشنج‌زا

پرهیز از سیاست‌بازی‌ و بیان سخنان تشنج‌زا

سپهرغرب، گروه خبر: نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام گفت: پرهیز از سیاست‌بازی‌ و سخنان تشنج‌زا، پرهیز از گرایشات سیاسی‌، پرهیز از سیاه‌نمایی و هرگونه سخنان وحدت‌شکن برای روحانیت امری ضروری است.

حجت‌الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار در جمع روحانیون ایلامی اظهار کرد: روحانیون به‌عنوان پیشتازان انقلاب اسلامی طی 40 سال پیروزی این انقلاب نقش مهمی داشتند.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام گفت: حضور روحانیت در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی همچون شکل‌گیری، مبارزه و پیروزی، بر کسی پوشیده نیست؛ روحانیت توانست با روشن‌گری، هدایت و بسیج مردمی خالق بزرگ‌ترین انقلاب جهان باشد.

وی به ایام پیروزی انقلاب و عمر چهل‌ساله آن اشاره کرد و افزود: در طول عمر چهل‌ساله انقلاب اسلامی روحانیت با حضور در صحنه‌های مختلف همواره مدافع ارزش‌های انقلاب بوده‌ است.

حضور در هشت سال دفاع مقدس، تقدیم پنج هزار شهید، حضور در دفاع از حریم ائمه «مدافعان حرم‌» و سایر مناسبت‌ها توسط روحانیت، مورد اشاره نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام بود که افزود: انقلاب اسلامی در سایه وحدت به پیروزی رسید. این اتحاد با روشن‌گری روحانیون و طلاب دینی در بین مردم ایجاد شده ‌و استمرار آن نیز نیازمند حضور روحانیت در روشن‌گری است.

امام‌جمعه ایلام ‌گفت: پرهیز از سیاست‌بازی‌ و سخنان تشنج‌زا، پرهیز از گرایشات سیاسی‌، پرهیز از سیاه‌نمایی و هرگونه سخنان وحدت‌شکن برای روحانیت امری ضروری است.

وی گفت: در چهل‌سالگی انقلاب اسلامی آنچه مهم بوده حفظ وحدت، دفاع در برابر هجمه‌های دشمنان انقلاب اسلامی، ادامه راه شهدا و تبعیت از مقام معظم رهبری است.

 


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی