کد خبر : 5645

قهرمانی کرمانشاه در مسابقات کشتی کلاسیک بانوان

سرمربی تیم: بانوان کشتی‌گیر باغیرت مبارزه کردند و قهرمان شدند

سرمربی تیم: بانوان کشتی‌گیر باغیرت مبارزه کردند   و قهرمان شدند

سپهرغرب، گروه خبر: در دومین دوره مسابقات کشتی کلاسیک بانوان ایران، تیم کرمانشاه برای دومین سال متوالی قهرمان این رقابت‌ها شد.

مهسا صالحی سرمربی تیم کشتی کلاسیک بانوان کرمانشاه با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات کشتی کلاسیک بانوان ایران در خانه کشتی محمد بنا در تهران طی روز جمعه گذشته، اظهارکرد: تیم کرمانشاه در این مسابقات در 6 وزن شرکت کرده بود که توانستیم در پایان با کسب دو مدال طلا و یک نقره و با 97 امتیاز بالاتر از تیم‌های مازندران و تهران به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی افزود: در این مسابقات از تیم اعزامی کرمانشاه زهرا دارابی در وزن 55 کیلوگرم و شکوفه دارابی در وزن 65 کیلوگرم مدال طلا و سحر امیریان نیز در وزن 75 کیلوگرم مدال نقره کسب کردند؛ همچنین فاطمه شهبازی در وزن 60 کیلوگرم در رده پنجم قرار گرفت.

سرمربی تیم کشتی کلاسیک بانوان کرمانشاه سطح کیفی مسابقات را به نسبت دوره نخست آن بالاتر ارزیابی کرد و گفت: سال گذشته که دوره نخست این مسابقات برگزار شد، باتوجه به اینکه تنها 6 ماه از راه‎اندازی این رشته در ایران می‌گذشت، تعداد استان‌های شرکت‎کننده محدود بود، اما امسال شاهد حضور 26 استان در رقابت‌ها بودیم.

وی تصریح کرد: استان‎های شرکت‎کننده در مسابقات سال گذشته طی یک سال اخیر رشد بسیار خوبی کرده و رقابت‌ها دشوار شده بود، اما بانوان کشتی‎گیر کرمانشاهی باغیرت در مسابقات جنگیدند و مقام قهرمانی را برای استان به ارمغان آوردند.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی