کد خبر : 5682

هم‌زمان با دهه فجر صورت می‌گیرد؛

افتتاح نخستین نمایشگاه صنعت و دانشگاه در بیجار

افتتاح نخستین نمایشگاه صنعت و دانشگاه در بیجار

سپهرغرب، گروه خبر: هم‌زمان با دهه فجر و به همت مرکز نوآوری و شکوفایی بیجار، نخستین نمایشگاه صنعت و دانشگاه در جهاد دانشگاهی بیجار برپا شد.

مسئول مرکز علم و فناوری جهاد دانشگاهی در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر، اظهار کرد: در این نمایشگاه 13 غرفه دایر بوده که تعداد 10 غرفه آن مربوط به مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی است.

سهیل جمشیدپور با بیان اینکه نمایشگاه مذکور برای نخستین‌بار است که در سطح شهرستان بیجار برپا شده، بیان کرد: این نمایشگاه به همت مرکز شکوفایی و نوآوری و با عنوان صنعت و دانشگاه جهت ارائه آثار نخبگان و مخترعین با مشارکت دانشگاه آزاد و صنعت‌گران برپا شده است.

وی به مدت‌زمان برپایی این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: نمایشگاه از تاریخ 13 لغایت 22 بهمن‌ماه پذیرای بازدید علاقه‌مندان است.

مسئول مرکز علم و فناوری در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: شرکت جوتیار صنعت زرین گروس، شرکت ساینا سپهر نسار، موتور چهارچرخ، تیم رباتیک گروس، طراحی الکترومگامگنت، طرح اولیه سرنازل آتش‌نشانی، طرح دستگاه سنگ‌جمع‌کن، غرفه نانو، سه عنوان ترجمه در زمینه برق، افتخارات تئوریک نخبگان همکار مرکز، انتشارات جهاد دانشگاهی، علمی کاربردی، دانشگاه علوم پایه، افتخاری دبستان پروفسور ستاره، عکس رویش، نقاشی رویش، دو غرفه صنایع‌دستی سفال و جاجیم و غیره، در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان به علم و صنعت قرار گرفته است.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی