کد خبر : 5759

تقدیر استاندار کردستان از اقدامات ‌ارزشمند‌ سپاه در اجرای پروژه‌های «محرومیت‌زدایی»

تقدیر استاندار کردستان از اقدامات ‌ارزشمند‌ سپاه در اجرای پروژه‌های «محرومیت‌زدایی»

سپهرغرب، گروه خبر: استاندار کردستان گفت: اقدامات سپاه علاوه‌ بر حفظ امنیت، در بخش‌ اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری در مناطق روستایی کردستان نیز ارزشمند و قابل تقدیر است.

بهمن مرادنیا و فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان روز گذشته از پروژه 64 تختخوابی شهید قاضی سنندج که در این شهر احداث می‌شود، بازدید کردند و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفتند.

استاندار کردستان طی این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه پروژه بیمارستان شهید قاضی توسط سپاه استان انجام می‌شود، اظهار کرد: اقدامات سپاه علاوه‌ بر حفظ امنیت، در بخش‌ اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری در مناطق روستایی کردستان نیز ارزشمند و قابل تقدیر است.

مرادنیا افزود: برای اتمام این بیمارستان هر کمکی بتوانیم انجام خواهیم داد، چراکه معتقدیم تفاوتی میان سپاه و دولت وجود ندارد و هدف هر دو خدمت‌رسانی به مردم استان کردستان است.

وی گفت: از اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه در مناطق روستایی کردستان نیز حمایت می‌کنیم و در این راستا جلسات با حضور فرمانداران شهرستان‌ها برگزار شده و از هیچ تلاش و کمکی دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان نیز از همه مسئولان و فرمانداران شهرستان‌ها خواست که برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری دست به دست یکدیگر دهند.

سردار محمدحسین رجبی با اشاره به اینکه در سال آینده نیز یک‌هزار و 500 پروژه محرومیت‌زدایی در کردستان اجرا خواهیم کرد، افزود: برای انجام این پروژه‌ها چهار ضلع مشارکت «مردم، خیرین، دولت و سپاه و بسیج» را درنظر گرفته‌ایم که با همکاری هم بتوانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

وی یادآور شد: اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی نیازی به اعلام ندارد، سپاه این پروژه‌ها را در راستای خدمت‌رسانی به مردم، توسعه و رفع محرومیت استان اجرا کرده و آمادگی کمک به دولت را دارد.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی