کد خبر : 5768

معاون عمرانی استاندار لرستان به‌دنبال انتقاد از روند اجرای برخی پروژه‌ها مطرح کرد؛

افتتاح زیرگذر «بهارستان» تا پایان امسال

پل‌های «خرم‌رود» کارشناسی‌شده است

افتتاح زیرگذر «بهارستان» تا پایان امسال

سپهرغرب، گروه خبر: معاون عمرانی استاندار لرستان از پیش‌بینی بهره‌برداری از زیرگذر «بهارستان» تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: اگرچه قرار بر افتتاح زیرگذر در دهه فجر بود، اما به دلایلی این موضوع به پایان سال موکول شد.احمد مرادپور با اشاره به آخرین وضعیت زیرگذر «بهارستان» خرم‌آباد، اظهار کرد: این پروژه هم‌اکنون در مراحل نهایی عملیات اجرایی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه به دلیل بارش‌های گسترده باران، در مقاطعی کار اجرایی «بهارستان» متوقف می‌شد اما هم‌اکنون با سرعت بالایی مراحل انتهایی تکمیل زیرگذر در حال انجام است.

معاون عمرانی استاندار لرستان از پیش‌بینی بهره‌برداری از زیرگذر «بهارستان» تا پایان سال جاری خبر داد و تصریح کرد: اگرچه قرار بر افتتاح زیرگذر در دهه فجر بود، اما به دلایلی این مهم به پایان سال موکول شد.

مرادپور همچنین به روند احداث پل‌های خرم‌رود اشاره و تصریح کرد: با توجه به پیشرفت‌های کار به‌نظر می‌رسد یکی از پل‌ها تا پایان امسال و دیگری تا پایان خردادماه سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی ابراز کرد: طرح احداث پل‌های خرم‌رود کاملاً کارشناسی‌شده بود و تنها به دلیل عملیات‌ کارگاهی و بارش‌های سیل‌آسا روند اجرایی آن‌ها کند پیش رفته‎است.

گفتنی است؛ نماینده ولی‌فقیه در لرستان در بخشی از خطبه‌های نمازجمعه خرم‌آباد مورخه 12 بهمن‌ماه با طرح سؤالات مردمی مبنی بر روند اجرایی کند برخی پروژه‌های این شهرستان، خواستار شفاف‌سازی این موضوع از سوی مسؤولان شده بود.

همچنین تعدادی از شهروندان آسیب‎دیده از سیل در خرم‌آباد نیز اعتقاد دارند آنچه موجب سرازیر شدن آب رودخانه خرم‌آباد به منازل آن‌ها شده، کوچک بودن دهنه پل‌های موقت و مسدود بودن دهنه پل‌های در دست ساخت است.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی