کد خبر : 5783

رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد؛

راه‌اندازی مرکز اورژانس اجتماعی در نایسر

راه‌اندازی مرکز اورژانس اجتماعی در نایسر

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس سازمان بهزیستی کشور از راه‌اندازی مرکز اوژانس اجتماعی در منطقه منفصل شهری نایسر خبر داد.

وحید قبادی‌دانا روز گذشته در روند بازدید از پایگاه خدمات اجتماعی شماره دو محله نایسر در سنندج، اظهار کرد:‌ ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در نواحی منفصل شهری و حاشیه شهرها با توجه به وضعیت اقتصادی ساکنان این‌گونه مناطق، ضروری است.

وی با بیان اینکه ساکنین این‌دست مناطق به دلیل کمبود امکانات بیش از سایر نقاط در معرض آسیب و مشکلات قرار دارند، گفت: رفع مشکلات مردم در این مناطق باید از سوی مسئولان و متولیان امر به‌صورت جدی دنبال شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: مراکز اورژانس اجتماعی از کانال‌هایی هستند که می‌توان در قالب آن‌ها خدمات مشاوره‌ای ارائه و آگاه‌سازی خانواده‌ها برای مقابله با آسیب‌ها را دنبال کرد.

قبادی‌دانا ایجاد بسترهای لازم برای راه‌اندازی مرکز اورژانس اجتماعی در ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج را ضروری دانست و گفت: اعتبارات مورد نیاز برای راه‌اندازی این مرکز از سوی سازمان بهزیستی تأمین خواهد شد.

وی تصریح کرد: دو پایگاه خدمات اجتماعی موجود در این ناحیه که اکنون به‌صورت یک شیفت کار می‌کنند، باید ارتقا و به‌صورت دوشیفت ارائه خدمات کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان گفت: قانون سختی کار برای نیروهای شاغل به خدمت در پایگاه‌ها و مراکز اورژانس اجتماعی را در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال خواهیم کرد.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی