کد خبر : 5795

طی حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امورمالیاتی کشور صورت گرفت:

انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون مالیات بر ارزش‎افزوده استان همدان

انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون مالیات بر ارزش‎افزوده استان همدان

سپهرغرب، گروه خبر: طی مراسمی با حضور محمد دلشادی مدیرکل، معاونان، دادیار مسؤول انتظامی مالیاتی، رئیس اداره حراست و رؤسای امورمالیاتی مرکز استان، صادق غفاری به‎عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و حجت‎اله کرمیان به‎عنوان معاون مالیات بر ارزش‎افزوده اداره کل امورمالیاتی استان همدان معارفه و منصوب شدند. 

به گزارش سپهرغرب به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان همدان، در این مراسم دلشادی مدیرکل امورمالیاتی استان ضمن قدردانی از تلاش‌های این عزیزان در مسؤولیت‌های قبلی، برای آن‌ها در سمت جدید آرزوی توفیق کرد و افزود: تغییر و تحول در مسؤولیت‌ها مهم است چراکه موجب پویایی در انگیزه افراد و همچنین در مدیریت می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از منظر اسلام خداوند متعال در برابر هر نعمتی، مسؤولیتی را بر عهده انسان قرار داده و به میزان مسؤولیت نیز از انسان بازخواست خواهد کرد، ادامه داد: مهم آن است که مسؤولیت‌ها را به خوبی بشناسیم و در مقام عمل، به درستی به وظیفه خود عمل کنیم.

دلشادی خاطرنشان کرد: داشتن تقوای الهی، احساس مسؤولیت از درون را افزایش می‌دهد و انسان باتقوی همواره یک پلیس معنوی را در درون جان خود حاضر می‏‎بیند، به همین دلیل در خلوت و تنهایی، همانند زمانی که در منظر دیگران است در انجام تعهدات و مسؤولیت‌های خویش کوتاهی نکرده و در همه حال خدا را شاهد بر اعمال خویش می‌داند.

مدیرکل امور مالیاتی استان اذعان کرد: زمانی که شما مسؤولیت قبول می‌کنید باید برای خودتان برنامه‎ریزی کنید و گام‌های درستی در این زمینه بردارید، البته زمانی که شما برای رسیدن به هدفتان تلاش می‌کنید انرژی و انگیزه‎ای مضاعف را بدست خواهید آورد.

گفتنی است؛ غفاری پیش‌ازاین به‎عنوان رئیس امور حسابرسی مالیاتی و کرمیان نیز به‎عنوان رئیس امور حسابرسی مالیاتی etax و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع مشغول به انجام وظیفه بودند.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی