کد خبر : 5812

معاون امور فرهنگی کمیته امداد همدان مطرح کرد:

اعزام 304 نفر مددجو با مشارکت خیران به مشهد مقدس

اعزام 304 نفر مددجو با مشارکت خیران به مشهد مقدس

سپهرغرب، گروه خبر: معاون امور فرهنگی کمیته امداد همدان گفت: به‎مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 304 نفر از مددجویان زیر پوشش این نهاد با مشارکت خیران در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شدند.

علی‌اکبر مرادی با اشاره به اجرای طرح شوق زیارت در همدان، عنوان کرد: 304 نفر از زنان سرپرست و یا مادر و دختر زیر پوشش به پابوسی امام رضا (ع) مشرف شده‌اند.

وی تصریح کرد: این طرح ضمن شناسایی مددجویانی که تاکنون موفق به زیارت اماکن مقدس مذهبی نشده‌اند امکان سفرهای زیارتی با همکاری خیران برای آن‌ها را میسر می‎کند.

مرادی ایجاد نشاط روحی و معنوی میان مددجویان، تقویت باورهای دینی و اعتقادی، ایجاد روحیه خودباوری و آشنایی بیشتر آن‎ها با مسائل فقهی و اعتقادی را از اهداف این سفرهای زیارتی برشمرد و افزود: مددجویان در قالب هشت کاروان و به مدت چهار روز اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه این اردوها در قالب شوق زیارت هرساله به همت خیران این استان برگزار می‌شود، اذعان کرد: افراد اعزامی، زیارت اولی و از مناطق محروم استان انتخاب‌شده‌اند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد همدان در پایان گفت: این افراد در این مدت از برنامه‌های مختلف آموزشی که در اردوگاه ثامن‌الائمه مشهد پیش‌بینی‌شده نیز بهره‌مند خواهند شد.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی