کد خبر : 5813

به مناسبت دهه فجر صورت گرفت؛

آزادی 10 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد

آزادی 10 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد

سپهرغرب، گروه خبر: به مناسبت دهه فجر، 10 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد با بدهکاری درمجموع حدود 900 میلیون ریال آزاد شدند و همچنین با پایان حبس و آزادی 40 نفر از زندانیان که کمتر از چهار ماه حبس داشتند نیز موافقت شد.

به گزارش سپهرغرب به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های همدان، به مناسبت دهه فجر، رئیس کل دادگستری استان همدان و هیئت همراه و با حضور پژمان پروین مدیرکل زندان‌های همدان، داود بیات مدیر زندان همدان و جمعی از مسؤولان ستادی در زندان همدان حضور یافتند و از نزدیک در جریان اقدامات انجام‎شده این مجموعه قرار گرفتند.

توکل حیدری، رئیس کل دادگستری همدان در این بازدید به بیان نکاتی در خصوص عفو گسترده رهبری به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و با تأکید بر مراقبت‌های پس از خروج در راستای بازگشت و ماندگاری زندانیان در کانون گرم خانواده بر سعی همکاران دستگاه قضایی در راستای حبس زدایی و استفاده هر چه بیشتر از مجازات‌های جایگزین تأکید کرد.

همچنین پژمان پروین مدیرکل زندان‌های همدان نیز بر رسیدگی به وضعیت خانواده‌های مددجویان و فراهم کردن بستر لازم برای بازگشت مجدد مددجویان به کانون خانواده و باز اجتماعی کردن آنان تأکید کرد. 

گفتنی است؛ بازدیدکنندگان از قسمت‌های مختلف شامل کلاس‌های اشتغال و حرفه‌آموزی، اداره فرهنگی، کلاس‌های نهضت سوادآموزی، دارالتحفیظ، کتابخانه، سالن‌های کشتی و باستانی، بندهای مشاوره، مرکز مشاوره، واحدهای قالی‎بافی و میناکاری بازدید کردند.

در جریان این بازدید و به مناسبت دهه فجر، 10 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد با بدهکاری درمجموع حدود 900 میلیون ریال آزاد شدند و همچنین با پایان حبس و آزادی 40 نفر از زندانیان که کمتر از چهار ماه حبس داشتند نیز موافقت شد.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی