کد خبر : 5815

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‎ونقل جاده‌ای همدان خبر داد:

راه‎اندازی بیست و سومین دوربین نظارتی تصویری در استان

راه‎اندازی بیست و سومین دوربین نظارتی تصویری در استان

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‎ونقل جاده‌ای همدان از نصب و راه‎اندازی بیست و سومین دوربین نظارتی تصویری در استان خبر داد.

به گزارش سپهرغرب به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان، سعید کریمی در گفت‌وگویی، اظهار کرد: این دوربین در محور همدان- کرمانشاه در محدوده راهدارخانه رسول‎آباد نصب شده‎است.

وی با بیان اینکه این محور جزء پرترددترین محورهای استان به‎شمار می‌رود، گفت: با توجه به حساسیت بالای این نقطه به لحاظ حادثه خیزی، برف‎گیر بودن و تردد زیاد ترانزیت، نصب دوربین نظارتی تصویری در این محور ضرورت داشت.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‎ونقل جاده‌ای همدان تصریح کرد: برای نصب و راه‎اندازی این دوربین مبلغ 90 میلیون تومان هزینه شده‎است.

وی با تأکید بر اینکه با نصب این دوربین گره‌های ترافیکی کاهش می‌یابد، یادآوری کرد: با توجه به ترددهای زیادی که از این محور برای سفر اربعین انجام می‌شود، نصب این دوربین می‌تواند در کاهش تلفات جاده‌ای نقش مهمی داشته باشد.

کریمی با اشاره به اینکه سیستم نظارتی تصویری یکی از قدرتمندترین ابزار جمع‎آوری اطلاعات لحظه‌ای است، ابراز کرد: با نصب این دوربین، شمار دوربین‌های نظارت تصویری فعال استان به 23 مورد می‌رسد.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی