کد خبر : 5758

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:

توجه به اقشار محروم از فلسفه‌های انقلاب اسلامی است

توجه به اقشار محروم از فلسفه‌های انقلاب اسلامی است

سپهرغرب، گروه خبر: نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از مهم‌ترین فلسفه‌های تشکیل انقلاب اسلامی، توجه به اقشار محروم و نیازمند جامعه بود که در دوران حکومت دو هزار و 500 ساله استبداد در کشور هیچ توجهی به آن‌ها صورت نمی‌گرفت.

ماموستا فایق رستمی ظهر روز گذشته در مراسم بهره‌برداری از نخستین خانه حمایتی سالمندان استان کردستان که با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در ایامی قرار گرفته‌ایم که یکی از طلایی‌تری برگ‌های تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی در آن رقم خورده است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: هم‌زمان با چنین ایامی در سال‌ 57 قلب‌های خفته به‌یک‌باره بیدار شد و مردم با راهنمایی‌های امام امت در مقابل استکبار و استبداد به پا خواسته و جبهه حق را بر ظلم پیروز کردند.

وی در ادامه به نقش مردم کردستان در پیروزی و تداوم این انقلاب الهی گریزی زد و خاطرنشان کرد: مردم این خطه مرزی به لحاظ بنیه‌های اعتقادی، دینی و فرهنگی، از سطح بالایی برخودار بوده و همواره ثابت کرده‌اند که پشتیبان‌های واقعی انقلاب و ولایت هستند.

این مقام مسئول از محرومین و نیازمندان به‌عنوان صاحبان اصلی انقلاب نام برد و گفت: یکی از مهم‌ترین فلسفه‌های تشکیل انقلاب اسلامی، توجه به اقشار محروم و نیازمند جامعه بود که در دوران حکومت دو هزار و 500 ساله استبداد در کشور هیچ توجهی به آن‌ها صورت نمی‌گرفت.

وی سازمان بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد شهید را سه سازمان و نهاد مقدس توصیف کرد و افزود: خدمت به محرومین و کوخ‌نشینان و تلاش در راستای احترام و تکریم خانواده‌های شهدا به‌عنوان صاحبان واقعی انقلاب، از رسالت‌های ارزشمندی است که از سوی این مجموعه‌ها دنبال می‌شود.

به گفته نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، کسانی که در راستای رفع مشکلات و نیازهای محرومین گام برمی‌دارند، مورد عنایت و توجه خداوند هستند، چراکه رسالت سنگین انبیا را برعهده دارند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌بینیم که شایسته‌سالاری در بین مسئولان و متولیان حوزه خدمت به محرومین تحقق پیدا کرده است که این امر زمینه را برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به اقشار محروم فراهم می‌کند.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی