کد خبر : 5823

مردم در 40 سالگی انقلاب حماسه آفریدند:

22 بهمن 97 زنده و پویا همچون 57

آیت‌الله سیداحمد خاتمی در جمع پرشور مردم همدان: اقتدار موشکی ايران خواب از چشم دشمن ربوده است

22 بهمن 97 زنده و پویا همچون 57

سپهرغرب، گروه خبر - سمیرا گمار: 22 بهمن 57 روز پیروزی جمهوری اسلامی و مظهر ولایت‌پذیری و نشانه سلم ما بود و نشان داد این واقعه را چون معمای حل‌شده، حمل بر آسان بودنش نمی‌کنیم و بر این باوریم که سرنگونی رژیم شاه، کاری نشدنی بود اگر دست امام‌(ره) در دستان حجت ابن الحسن (عج) قرار نمی‌گرفت. مستظهر به لطف و عنایت صاحب و مولای ما بود که ترس در قاموس خمینی، محلی از اعراب نداشت و می‌دانیم که اکنون نیز اگر قطار این انقلاب با قدرت و سرعت پیش می‌رود با حکمت پیر و مرادمان امام خامنه‌ای است و فرزندان خامنه‌ای ثابت کردند در این مسیر، شرکت در راهپیمایی که هیچ، لازم باشد جان هم می‌دهند؛ دوست و دشمن نیز بدانند این آرزوی ماست که فردای قیامت در زمره عشاق خمینی و خامنه‌ای جای بگیریم. دیروز سراسر این کشور اسلامی تبلور حماسه فاطمی بود از میدان امام (ره) همدان و میدان قیام لرستان تا میدان آزادی کردستان، چهارراه مدرس کرمانشاه و خیابان آیت الله حیدری ایلام. این مردم نجیب، مثل همیشه نشان دادند پشت سر ولی‌فقیه امام زمانی (عج) خود ایستاده‌اند، راه را از بیراهه تشخیص می‌دهند و گذر از حوادث تهدید، تحریم، جنگ، فتنه و راه 40 ساله‌ای که آمده‌اند همه مرهون لطف صاحب این کشور است... آقا! خدا کند این هفته بیایی و دل دشمنان بسوزد... صاحب این پرچم تویی، صاحب این کشور تویی... ما بر ایمانمان بیم داریم؛ بیا و این پرچم را از خلف صالحت بگیر و حکومتی بنا کن که خنده بر لب دشمنانمان حرام شود. بیا و به قطعنامه‌های مشترک راهپیمایی‌هایمان خاتمه بده «اللهم انا نشکوا الیک فقد نبینا و غیبه ولینا...»

همه دیدند که 22 بهمن امسال از جهاتی با سال‌های قبل متفاوت بوده و این تفاوت به دلایل خارجی و داخلی، معنادار شد؛ دشمنان در پستوی افکار کهنه و تاریک خودشان نقشه مرگ 40 سالگی انقلاب را می‌کشیدند که مثل همیشه ناکام ماندند و به نام نامی زهرا(س) این انقلاب 40 ساله شد و بر همه نظریه‌های اجتماعی و مادی دنیاگران خط بطلان کشید که آن‌ها همیشه در محاسبات خود اشتباه می‌کنند؛ «و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین»

دیروز هر آنچه در تماشایی بودن این راهپیمایی ممکن بود را دیدیم؛ از حضور جانبازان و مدافعان حرم تا خانواده‌های شهدا، زنان، مردان و کودکان این دیار که همگی شعار واحد سر می‌دادند که ریشه‌اش الله ‌بود با تجلی برائت از شیطان بزرگ و هم پیمانانش. دشمنان باید هم از دست ما عصبانی باشند و از این عصبانیت بمیرند؛ چراکه ما 40 سال است که به «آزادی» رسیده‌ایم و زیر سایه انقلاب خواهیم ماند؛ ما قبل از آنکه 200 کلاهک هسته‌ای اسرائیل و 2500 ماهواره جاسوسی آمریکا بخواهند غلطی کنند، قبل از آنکه شیاطین کفر، نفاق و فتنه بخواهند دست از پا خطا کنند، خاک و نهادشان را با خاک یکسان کرده‌ایم. چراکه به گفته امام خمینی(ره) ما از قوم حجاز بهتریم و به قول حضرت خامنه‌ای از بسیجیان نسل قبل هم بالاتر پس اگر امری پیش آید و کربلایی در کار باشد از ایشان پرشورتریم.

با وجود بارش شدید برف، مردم دیروز نشان دادند این راه را ادامه خواهند داد، با قدرت هم ادامه خواهند داد؛ تا شعب ابیطالب‌ها را پشت سر گذاشته و پیروزی شیرین بدر و خیبری را در دولت کریمه امام زمان (عج) تجربه کنند.

ما بچه‌های انقلاب، به جای همه آقازاده‌ها انقلابی‌ هستیم، مثل بعضی‌ها نیستیم که گاهی با شرمندگی از انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند. نه انقلاب، شرمندگی دارد، نه دفاع از آن. ناسپاسی این نعمت شرمندگی دارد. خیانت شرمندگی دارد. تلاش نکردن برای حل معضلات مردم شرمندگی دارد. خسته شدن از نوکری برای مردم، شرمندگی دارد. فتنه، شرمندگی دارد. انحراف، شرمندگی دارد. مرعوب آمریکا شدن، شرمندگی دارد. ما فرزندان علی (ع) و زهراییم و زندگی‌مان، راهپیمایی‌هایمان هم بوی فاطمه(س) می‌دهد، آنجا که در کنار پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی در بطن جشن مردمی، اهتزاز پرچم‌های یا فاطمه الزهرا (س) ایستادن پای ولی را نشانمان می‌داد. آری دیروز تمام پروژه‌ها و سناریوهای دشمن برای ندیدن انقلاب 40 ساله مردم ایران شکست خورد؛ سناریویی که سعی می‌کرد وانمود کند مردم در 40 سالگی انقلاب از آن روی‌گردان شده‌اند و باز هم حرف مولایمان بر کرسی نشست که «40 سالگی انقلاب دوران پیری انقلاب نیست، دوران عقبگرد انقلاب نیست، دوران پختگی و نشاط انقلاب است. انقلاب در چهل سالگی، بحمدالله با قدرت، با حفظ شعار‌ها و با برافراشته بودن پرچم‌های اصلی، همچنان به پیش می‌رود.» هزاران مرتبه خدا را شکر که در طول تاریخ، «بزرگترین جشن مردمی پیروزی انقلابی مبتنی بر اسلام» نصیب ما شد.


لینک خبر:

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی

کد امنیتی