شناسه خبر:69463
1402/3/3 12:46:10

آئین تکریم و معارفه مدیر عامل جدید شرکت گاز استان همدان با حضور مدیر محترم گازرسانی و هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، رؤسای واحدهای مختلف شرکت گاز استان همدان، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی و مدیر عامل انتقال گاز منطقه7 کشور برگزار شد.

در این مراسم مدیر گازرسانی و هماهنگی امور گازرسانی کشور گفت: سال گذشته سال سختی برای وزارت نفت درامور زیر بنایی و گازرسانی بود به‌طوری‌که کاهش متوسط دمای 2 درجه را کل کشور شاهد بودیم که وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران همه‌جانبه برای تأمین سوخت و گاز پای کار ایستادند.

رحمانی افزود: در حال حاضر بالغ بر 27 میلیون مشترک گاز در سطح کشور داریم و یک‌هزار و 228 شهر از شهرهای کشور، بیش از 37 هزار روستا در کشور دارای نعمت گاز هستند که 98/5 درصد خانوار شهری و 90 درصد خانوار روستایی را پوشش می‌دهد.

وی تصریح کرد: در سال گذشته 4100 صنعت در کشور گازرسانی شده و هم‌راستا با شعار امسال سعی شده تا گازرسانی به صنایع جز اولویت‌های گازرسانی قرار گیرد.

وی افزود: در حال حاضر1424 پروژه در کشور فعال هستند که اعتباری بالغ بر 17هزار میلیارد تومان دارند، همچنین پروژه‌های دیگری نیز تعریف شده که با 19 هزار میلیارد تومان اعتبار طی ماه‌های آتی اجرا خواهد شد.

وی گفت: انتصاب به‌جا و شایسته مهندس اللهیاری که از بدنه شرکت گاز می‌باشد انتظار عملیات اجرایی را بالا می‌برد که امیدواریم با استفاده از تخصص و تجربه‌ای که مدیرعامل جدید شرکت گاز استان همدان دارد این انتظارات به خوبی پاسخ مثبت گیرند.

وی از مدیرعامل جدید شرکت گاز استان خواست تا فعالیت در حوزه اطلاع‌رسانی شرکت گاز استان همدان را بیش از پیش تقویت کند و عنوان کرد: بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب لازم است مردم را در جریان فعالیت‌ها و عملکردهای شرکت قراردهیم تا در جریان خدمت رسانی‌ها قرار گیرند.

رحمانی در خصوص فعالیت محبی‌نظر، مدیرعامل پیشین شرکت گاز استان نیز گفت: محبی‌نظر مدیر جوانی بود که تلاش خود را برای ارتقای شرکت گاز استان همدان در تمام ابعاد به کار گرفته بود که کسب عناوین برتر در زمینه‌های مختلف گویای این مهم است.

در ادامه نیز مدیرعامل جدید شرکت گاز استان همدان ضمن تشکر از فعالیت و عملکرد مدیرعامل پیشین شرکت گاز استان گفت: سرمایه اصلی شرکت نیروی انسانی متخصص و متعهد است که یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما حفظ و ارتقای منابع انسانی سازمان در هر بخش است.

مجید اللهیاری گفت: از مهم‌ترین نیازها در بحث گازرسانی در شرکت گاز استان همدان ضرورت به‌روزرسانی تجهیزات و تاسیسات می‌باشد که انتظار داریم شرکت ملی گاز ایران در این خصوص شرکت گاز استان همدان را کمک و حمایت کند.

وی افزود: فعالیت‌های عمرانی و اجرایی در شرکت گاز استان همدان تقریبا تمام شده و در حال حاضر نیازمند نگهداری و حفظ، تعمیر و به‌روزرسانی هستیم.

اللهیاری تاکید کرد: بنده از کف سازمان بالا آمده‌ام و تلاش خواهم کرد خادمی امین و درستکار برای مجموعه شرکت گاز استان همدان باشم.

در ادامه این مراسم محمدصادق محبی‌نظر، مدیرعامل پیشین شرکت نیز یاد آور شد: در حال حاضر 457 هزار خانوار شهری و 666 هزار خانوار روستایی در استان همدان از نعمت گاز برخوردار هستند.

وی افزود: در راستای گازرسانی به روستاهای استان 10 روستا در دستور کار عملیات گازرسانی قرار گرفته است.

محبی‌نظر ادامه داد: از آذر سال 1400 تا امروز 67 هزار بازرسی از کنتورها و رگلاتورها صورت گرفته و تعداد زیادی عملیات گازرسانی، فرهنگی و اجتماعی در این شرکت انجام شده است.

مدیرعامل پیشین شرکت ضمن آرزوی روز موفقیت روزافزون برای مدیرعامل جدید شرکت گاز استان همدان گفت: مسئولیت امانتی است که دیر یا زود باید به دیگری واگذار شود برهمین اساس ما همه سرباز انقلابیم که در هر موقعیتی قرار بگیریم وظیفه خود را خدمت‌رسانی می‌دانیم.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه یادبود از زحمات محبی‌نظر مدیرعامل پیشین شرکت گاز استان همدان تقدیر شد و حکم انتصاب مهندس اللهیاری توسط مدیر هماهنگی امور گازرسانی کشور به وی اعطا شد.

شناسه خبر 69463